Wie kan ik bereiken voor ...

Bij vragen kan men hier terecht:

Algemene vragen
         
Ledenadministratie Kerkelijk bureau Aline van Houwelingen kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl 0418-540124
Website Webmaster Jeroen van Opstal webmaster@gkvzaltbommel.nl 06-51325916
Kerkblad Kerkblad redactie Margrietha t Hart kerkblad@gkvzaltbommel.nl 06-19629298
         
Vragen over onze gemeente
         
Gemeente opbouw CGO Wim Schilder wim.schilder@telfort.nl 06-45320623
Kringen KTK Thirza van Giessen thirza2704@hotmail.com 0418-841940
Diaconie Diaconie Marcel Hutten marcel@hutten.nu 06-52078253
Predikant Predikant Vacant    
Activiteiten Activiteitencommissie Janneke Griffioen jannekegriffioen@hotmail.com 0418-684655
IVP-ers Interne Vertrouwens Persoon

Marjo van Bergen

info@urbi.nl

06-13627209

    Corina van der Kooi

corina_vdk@hotmail.com

0418-785085
Vragen over de diensten
         
Preken en voorgangers Preekvoorziening Atie Koevoet preekvoorziening@gkvzaltbommel.nl 0418-513428
Beeld en geluid BenG coordinator Jeroen van Opstal webmaster@gkvzaltbommel.nl 06-51325916
Muziek en begeleiding Liturgiecommissie Sander Bel sanderbel@hotmail.com 06-12219749
         
Vragen over onze jeugd
         
Jeugdbeleid Jeugdcatecheet Arco van Bergen orbi@urbi.nl 0418-672120
Algemeen Jeugd in de kerk (JEUK) Wendy Verhagen marijnenwendy@gmail.com 06-28486590
Jeugd van 12 tot 16 jaar Jeugdclubleider Marco van Harten famvanharten@hotmail.com 0418-512775
Jeugd vanaf 16 jaar Jeugdvereniging leider Marlijn van Houwenlingen mrvhouwelingen@gmail.com  
Catechisatie Catecheet Arco van Bergen orbi@urbi.nl 0418-672120
         
Vragen over de voorzieningen
         
Creche Creche coordinator Wendy Verhagen visics@hotmail.com 06-28486590
Financien Penningmeester Harm-Jan Groen penningmeester@gkvzaltbommel.nl 0418-591884
Gebouwen en middelen CBO Marien de Meij m.de.meij@hetnet.nl 0418-514721
Gebuik van het kerkgebouw Koster Jan-Arie Pruijsen japwil@hetnet.nl 0418-511998