Wie kan ik bereiken voor ...

Bij vragen kan men hier terecht:

Algemene vragen
         
Ledenadministratie Kerkelijk bureau Aline van Houwelingen kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl 0418-540124
Website Webmaster Jeroen van Opstal webmaster@gkvzaltbommel.nl 06-51325916
Kerkblad Kerkblad redactie Margrietha t Hart kerkblad@gkvzaltbommel.nl 06-19629298
         
Vragen over onze gemeente
         
Gemeente opbouw CGO Wim Boerma w.a.boerma@hetnet.nl 0418-512369
Kringen KTK Thirza van Giessen thirza2704@hotmail.com 0418-841940
Diaconie Diaconie Ko Edskes edskes@filternet.nl 0418-513784
Predikant Predikant Vacant    
Activiteiten Activiteitencommissie Janneke Griffioen jannekegriffioen@hotmail.com 0418-684655
         
Vragen over de diensten
         
Preken en voorgangers Preekvoorziening Atie Koevoet preekvoorziening@gkvzaltbommel.nl 0418-513428
Beeld en geluid BenG coordinator Jeroen van Opstal webmaster@gkvzaltbommel.nl 06-51325916
Muziek en begeleiding Liturgiecommissie Sander Bel sanderbel@hotmail.com 06-12219749
         
Vragen over onze jeugd
         
Jeugdbeleid Jeugdcatecheet Arco van Bergen orbi@urbi.nl 0418-672120
Algemeen Jeugdcoordinator Marijn Verhagen verhagen.marijn@kpmg.nl 06-51291239
Jeugd van 12 tot 16 jaar Jeugdclubleider Wendy Verhagen visics@hotmail.com 06-28486590
Jeugd vanaf 16 jaar Jeugdvereniging leider Martijn Schilder jvgkvzaltbommel@hotmail.com 06-33094316
Catechisatie Catecheet Arco van Bergen orbi@urbi.nl 0418-672120
         
Vragen over de voorzieningen
         
Creche Creche coordinator Wendy Verhagen visics@hotmail.com 06-28486590
Financien Penningmeester Harm-Jan Groen penningmeester@gkvzaltbommel.nl 0418-591884
Gebouwen en middelen CBO Marien de Meij m.de.meij@hetnet.nl 0418-514721
Gebuik van het kerkgebouw Koster Jan-Arie Pruijsen japwil@hetnet.nl 0418-511998