Contact

Heb je vragen? Dan kun je hier eenvoudig een e-mail sturen of evt. bellen met de juiste persoon. We staan je graag te woord.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wie kan ik bereiken voor …

Vragen over de diensten
Dienst bijwonen
Preken en voorgangers
Koster
Preekvoorziening
Jan Arie Pruijsen
Atie Koevoet
koster@gkvzaltbommel.nl
preekvoorziening@gkvzaltbommel.nl
0418-511998
0418-513428
Algemene vragen
Ledenadministratie
Website
Kerkelijk bureau
Webredactie
Aline van Houwelingen
Willemien Pruijsen/Hedi de Meij
kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl
webredactie@gkvzaltbommel.nl
0418-540124
Ledenadministratie
Kerkblad
Kerkelijk bureau
Kerkblad redactie
Aline van Houwelingen
Lisanne van den Berg
kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl
kerkblad@gkvzaltbommel.nl
0418-540124
Ledenadministratie
Beeld en geluid
Kerkelijk bureau
Bengteam
Aline van Houwelingen
Jeroen van Opstal
kerkelijkbureau@gkvzaltbommel.nl
bengteam@gkvzaltbommel.nl
0418-540124
Vragen over onze gemeente
Gemeente opbouw
Kringen
CGO
KTK
vacant
Thirza van Giessen
webredactie@gkvzaltbommel.nl
webredactie@gkvzaltbommel.nl
Gemeente opbouw
Diaconie
CGO
Diaconie
vacant
Jan van der Kooi
webredactie@gkvzaltbommel.nl
webredactie@gkvzaltbommel.nl
Gemeente opbouw
Predikant
CGO
Predikant
vacant
Marten Tel
webredactie@gkvzaltbommel.nl
predikant@gkvzaltbommel.nl
06-42594411
Gemeente opbouw
Kerkenraad
CGO
Scriba
vacant
Ruben van Diggelen
webredactie@gkvzaltbommel.nl
scriba@gkvzaltbommel.nl
Gemeente opbouw
Interne Vertrouwenspersoon
CGO
IVP-er
vacant
Corina van der Kooi
webredactie@gkvzaltbommel.nl
corina_vdk@hotmail.com
Gemeente opbouw
CGO
vacant
webredactie@gkvzaltbommel.nl
Vragen over onze jeugd
Jeugdbeleid
Crèche 0 tot 4 jaar
Jongerenwerker
Crèche coördinator
Jonathan Varwijk
Saskia van Horssen
jeugdwerker@gkvzaltbommel.nl
saskiavanhorssen@hotmail.com
06-38443541
Jeugdbeleid
Jeugd van 12 tot 16 jaar
Jongerenwerker
Jeugdclubleider
Jonathan Varwijk
Hedzer van der Kooi
jeugdwerker@gkvzaltbommel.nl
hedzer1978@hotmail.com
06-38443541
Jeugdbeleid
Jeugd vanaf 16 jaar
Jongerenwerker
Jeugdvereniging leider
Jonathan Varwijk
Marlijn van Houwelingen
jeugdwerker@gkvzaltbommel.nl
webredactie@gkvzaltbommel.nl
06-38443541
Jeugdbeleid
Catechisatie
Jongerenwerker
Catecheet
Jonathan Varwijk
Arco van Bergen
jeugdwerker@gkvzaltbommel.nl
orbi@urbi.nl
06-38443541
Vragen over de voorzieningen
Gebruik kerkgebouw en middelen
Financien
Commissie Beheer en Organisatie
Penningmeester
Willemien Pruijsen
Harm-Jan Groen
cbo@gkvzaltbommel.nl
penningmeester@gkvzaltbommel.nl
0418-511998

Route en parkeren

Het kerkgebouw is gelegen aan de Nieuwe Tijningen 3 in Zaltbommel. Hiernaast is een kaart weergegeven met de locatie.

Parkeren op zondag is mogelijk bij onze buren links en rechts van ons of aan De Zandkampen, de straat tegenover het kerkgebouw.